Ahenk Müzik Sanat Merkezi
Gitar Kursu

Sanat Merkezimizde kişinin sanat eğitimi alması onun doğaya karşı daha duyarlı olmasını, sanat eserlerinden haz almasını sağlayarak yaşadığı çevreye olan farkındalığını artırmaktadır. 

Ahenk Sanat ve Müzik Gitar Kursu olarak enstrüman ihtiyacı olan öğrencilere gerekli tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde hizmetlerimizi aralıksız bir şekilde sürdürmekteyiz. Enstrümanlarınıza bakım ve tamir konusunda da size yardımcı olmaktayız. Ahenk Sanat ve Müzik Gitar eğitimi veren kurum olarak ilkeli eğitim anlayışı uzman eğitmen kadromuz ile kalitemizden ödün vermeden bütün sanatseverlere hizmet sunma amacı içerisindeyiz.

Ahenk Sanat ve Müzik olarak gitar ilgili ders veren eğitmenlerimiz konusunda uzman eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Ahenk Sanat ve Müzik Gitar Kursu olarak ders günü ve saatlerini hocalarımızla öğrenciler uygunluk durumuna göre karşılıklı olarak belirleyerek çalışmalarımızı ve derslerimizi sürdürmekteyiz.

Gitar kurslarımız kişiye özel çalışmalar gerçekleştirildiği taktir de çok daha verimli bir ders ortamı oluştuğunu söylemek mümkün olmaktadır. Ahenk Sanat Osmaniye Gitar Kursu konusunda uzman hocalarımız ile bire bir ve grup ders şeklinde istenilen duruma göre eğitim programı hazırlanarak eğitim verilmektedir. Kişiye özel dersin avantajından bahsetmek gerekir ise; ilgili gitara ait teknik bilgilerle birlikte müzik teorisi eğitimi solfej ve müzikalite hedefli danışmanlık da eğitimi vererek hizmet vermekteyiz.

Ahenk Müzik ve Sanat Merkezi Osmaniye'de bulunan bir müzik ve resim sanat merkezidir. Enstrüman ve resim eğitimi üzerine atölyeler mevcuttur. Müzik aletleri satışı Müzik kursu, Piyano kursu, gitar kursu, keman kursu, bateri kursu, bağlama kursu, lise güzel sanatlara hazırlık kursu, üniversite güzel sanatlar, konservatuvar ve müzik öğretmenliğine hazırlık kursu müzik branşlarımızda tecrübeli öğretmenlerimizle verilmektedir. Akrilik boya atölyesi, kara kalem atölyesi, ve resim alanında uzmanlaşmak isteyen herkesi Ahenk Müzik ve Sanat Merkezine bekliyoruz. Ahenk Müzik ve Sanat Merkezinde deneyimli öğretmen kadrosu ile hizmet vermektedir. 

Ahenk Müzik ve Sanat Merkezi

Gitar Kursu | Osmaniye - Merkez

Gitar Kursu Osmaniye

AHENK MÜZİK ve SANAT MERKEZİ

Ahenk Sanat Merkezi Osmaniye'de bulunan bir müzik ve resim sanat merkezidir. Enstrüman ve resim eğitimi üzerine atölyeler mevcuttur.Müzik aletleri satışı Müzik kursu, Piyano kursu, gitar kursu, keman kursu, bateri kursu, bağlama kursu, lise güzel sanatlara hazırlık kursu, üniversite güzel sanatlar, konservatuvar ve müzik öğüretmenliğine hazırlık kursu müzik branşlarımızda tecrübeli öğretmenlerimizle verilmektedir. Akrilik boya atölyesi, kara kalem atölyesi, ve resim alanında uzmanlaşmak isteyen herkesi Ahenk Sanat Merkezine bekliyoruz. Ahenk Sanat Merkezinde deneyimli öğretmen kadrosu ile hizmet vermektedir.

Adres 

Raufbey Mah. Alparslan Türkeş Cad. Karanfil Apt. NO:21 Osmaniye/Merkez


İletişim

ahenkmuziksanat@gmail.com
0545 545 3890