Ahenk Müzik Sanat Merkezi
Keman Kursu

Sanat Merkezimizde kişinin sanat eğitimi alması onun doğaya karşı daha duyarlı olmasını, sanat eserlerinden haz almasını sağlayarak yaşadığı çevreye olan farkındalığını artırmaktadır. 

Keman, yaylı ailesinin en küçük üyesi olup, her şeyde olduğu gibi gerekli özveri ve ilgi gösterildiğinde zengin müzik dünyasının kapılarını sizlere açacak perdesiz bir enstrümandır.
Keman Kursu'na başlarken kişinin enstrümanıyla yapmak istedikleri, gelmek istediği nokta göz önünde bulundurularak hangi metodun izleneceği belirlenir.

Ahenk Sanat ve Müzik olarak keman dersi alan öğrencilerimizden tek beklentimiz ise motivasyon ve gelişim açısından verim alınabilmesi için derslere katılımda süreklilik ve derslerde yapılan uygulamaların tekrarlarının düzenli olarak yapılmasıdır. Eğitmenlerimizin izlediği yol sadece belli şarkıları öğretip çaldırmayı değil, doğru çalışma yöntemlerini ve enstrümanin tüm inceliklerini kazandırarak, kişinin keman dersi dışında bireysel olarak enstrümani ile kendi kendine rehberlik ederek bulunduğu seviyedeki eserleri öğrenip, çalabileceği konuma getirmektir.

Ahenk Müzik ve Sanat Merkezi Osmaniye'de bulunan bir müzik ve resim sanat merkezidir. Enstrüman ve resim eğitimi üzerine atölyeler mevcuttur. Müzik aletleri satışı Müzik kursu, Piyano kursu, gitar kursu, keman kursu, bateri kursu, bağlama kursu, lise güzel sanatlara hazırlık kursu, üniversite güzel sanatlar, konservatuvar ve müzik öğretmenliğine hazırlık kursu müzik branşlarımızda tecrübeli öğretmenlerimizle verilmektedir. Akrilik boya atölyesi, kara kalem atölyesi, ve resim alanında uzmanlaşmak isteyen herkesi Ahenk Müzik ve Sanat Merkezine bekliyoruz. Ahenk Sanat Merkezinde deneyimli öğretmen kadrosu ile hizmet vermektedir. 

Ahenk Müzik ve Sanat Merkezi

Keman Kursu | Osmaniye - Merkez

Keman Kursu Osmaniye

AHENK MÜZİK ve SANAT MERKEZİ

Ahenk Sanat Merkezi Osmaniye'de bulunan bir müzik ve resim sanat merkezidir. Enstrüman ve resim eğitimi üzerine atölyeler mevcuttur.Müzik aletleri satışı Müzik kursu, Piyano kursu, gitar kursu, keman kursu, bateri kursu, bağlama kursu, lise güzel sanatlara hazırlık kursu, üniversite güzel sanatlar, konservatuvar ve müzik öğüretmenliğine hazırlık kursu müzik branşlarımızda tecrübeli öğretmenlerimizle verilmektedir. Akrilik boya atölyesi, kara kalem atölyesi, ve resim alanında uzmanlaşmak isteyen herkesi Ahenk Sanat Merkezine bekliyoruz. Ahenk Sanat Merkezinde deneyimli öğretmen kadrosu ile hizmet vermektedir.

Adres 

Raufbey Mah. Alparslan Türkeş Cad. Karanfil Apt. NO:21 Osmaniye/Merkez


İletişim

ahenkmuziksanat@gmail.com
0545 545 3890