Ahenk Müzik Sanat Merkezi
Piyano Kursu

Sanat Merkezimizde kişinin sanat eğitimi alması onun doğaya karşı daha duyarlı olmasını, sanat eserlerinden haz almasını sağlayarak yaşadığı çevreye olan farkındalığını artırmaktadır. 

Sanat ile bir araya gelmek hayatınıza renk katmak ve yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız Osmaniye’nin en kaliteli eğitimcilerinden oluşan konumunun güzelliği ve eğitim gelenekleriyle adından çokça söz ettiren Ahenk Müzik ve Sanat Merkezi Piyano Kursu tüm isteklerinize cevap verebilir. Osmaniye’de yer alan ve her yerden rahatça ulaşabileceğiniz bu kursumuz, yüksek standartlarda verdiği piyano eğitimi ile size hizmet etmektedir.

Piyano gerek yapısı, gerek sesi, gerek de güzelliği ile klasik müziğin temel müzik aletlerinden biridir. Piyano kursu temel müzik bilgilerini ve tekniklerini sunmasının yanında en üst seviye teknikleri de içerir ve bu özelliğiyle müzik aletleri arasında çok önemli bir konuma sahiptir. Ahenk Müzik ve Sanat Merkezi Piyano Kursu ile başlanan eğitimde batı müziği ile eğitim verilir bu süreç içinde müziğin temellerini sağlam bir şekilde kavrayan öğrencilerimiz rahatlıkla diğer müzik aletlerini de öğrenebilir ya da piyano üzerinde uzmanlaşmaya devam edebilir. Piyano her yaştan öğrenci tarafından kullanabilir çünkü piyano tuşlara basılarak çalınan bir müzik aletidir ve diğer müzik aletleri arasında fiziksel olarak en az yeterlilik isteyen müzik aletlerinden biridir. Fiziksel olarak önemli bir yeterlilik istememesine rağmen eğitim öğrenciye önemli derecede armoni ve ritim bilgisi katar ve müzik yeteneğini yüksek derecede geliştirir.

Ahenk Müzik ve Sanat Merkezi Osmaniye'de bulunan bir müzik ve resim sanat merkezidir. Enstrüman ve resim eğitimi üzerine atölyeler mevcuttur. Müzik aletleri satışı Müzik kursu, Ukulele kursu, Piyano kursu, gitar kursu, keman kursu, bateri kursu, bağlama kursu, lise güzel sanatlara hazırlık kursu, üniversite güzel sanatlar, konservatuvar ve müzik öğretmenliğine hazırlık kursu müzik branşlarımızda tecrübeli öğretmenlerimizle verilmektedir. Akrilik boya atölyesi, kara kalem atölyesi, ve resim alanında uzmanlaşmak isteyen herkesi Ahenk Müzik ve Sanat Merkezine bekliyoruz. Ahenk Müzik ve Sanat Merkezinde deneyimli öğretmen kadrosu ile hizmet vermektedir. 

Ahenk Müzik ve Sanat Merkezi

Piyano Kursu | Osmaniye - Merkez

Piyano Kursu Osmaniye

AHENK MÜZİK ve SANAT MERKEZİ

Ahenk Sanat Merkezi Osmaniye'de bulunan bir müzik ve resim sanat merkezidir. Enstrüman ve resim eğitimi üzerine atölyeler mevcuttur.Müzik aletleri satışı Müzik kursu, Piyano kursu, gitar kursu, keman kursu, bateri kursu, bağlama kursu, lise güzel sanatlara hazırlık kursu, üniversite güzel sanatlar, konservatuvar ve müzik öğüretmenliğine hazırlık kursu müzik branşlarımızda tecrübeli öğretmenlerimizle verilmektedir. Akrilik boya atölyesi, kara kalem atölyesi, ve resim alanında uzmanlaşmak isteyen herkesi Ahenk Sanat Merkezine bekliyoruz. Ahenk Sanat Merkezinde deneyimli öğretmen kadrosu ile hizmet vermektedir.

Adres 

Raufbey Mah. Alparslan Türkeş Cad. Karanfil Apt. NO:21 Osmaniye/Merkez


İletişim

ahenkmuziksanat@gmail.com
0545 545 3890

Kurslarımız