Ahenk Müzik Sanat Merkezi
Online Müzik Kursu

Sanat Merkezimizde kişinin sanat eğitimi alması onun doğaya karşı daha duyarlı olmasını, sanat eserlerinden haz almasını sağlayarak yaşadığı çevreye olan farkındalığını artırmaktadır. 

Online müzik kursları hafta da bir veya iki saat canlı olarak görüntülü ders yapmayı olanak sağlayan sistemdir. İnternet bağlantısı kullanarak uzaktan online olarak yapılan enstrüman kursları içeriğinde gerek ses gerek görüntü olarak kullandığımız programlar nedeni ile hiç bir sıkıntı yaşamıyoruz. Öğrencilerimize gerek öğretim teknikleri gerekse iletişim konusunda maksimum verimliliği alıyoruz.

Ahenk Müzik ve Sanat Merkezi online müzik kurslarında 3 adet program tercih ediliyor. Bunlar Skype, Whatsapp ve Zoom Meeting programlarıdır.
Zoom Meeting
Çok kullanışlı bir program olup yaptığımız dersi kaydedebiliyor bunun yanında notalarda göstermek istediğimiz ayrıntıları ekran paylaş özelliği ile paylaşarak aynı anda öğrencimize de gösterebiliyoruz. Kurulum aşamasında öğretmen yeni ders açtıktan sonra meeting kodunu öğrenciye veriyor. Öğrencimiz verilen kodu girdikten sonra derse katılabiliyor. Ücretsiz sürümü 40 dk ile sınırlıdır. Yayını kesip tekrardan sınıf açmanız gerekecektir.
Dezavantaj olarak öğrencilerimiz ile sınıf oluşturup aynı derse bağlanmak bazen zaman alabiliyor.
Skype
Görüntülü konuşma programlarından bir diğeri ise skype’dır. Bu program zoom’a göre daha kısa sürede bağlanıp verimli bir ders yapma imkanı sağlayabiliyor.
Kaya Sanat Akademi genel olarak skype ve whatsapp video araçlarını kullanmaktadır. Özellikle kurslarımız birebir olduğu için bu programlar bizler için çok verimlidir. Yapılan dersi kaydederek öğrencimizin anlamadığı yere tekrar açarak dinlemesine olanak sağlamaktadır.
Whatsapp
Whatsapp görüntülü konuşma bizlerin eli ayağıdır. Öyle ki hemen arayıp 10 sn içinde derse başlayabilirsiniz. Pratikliği sebebiyle zaman kaynı neredeyse hiç olmuyor.Verim açısından diğer programlar ile aynı kaliteye sahiptir.

Ahenk Müzik ve Sanat Merkezi Osmaniye'de bulunan bir müzik ve resim sanat merkezidir. Enstrüman ve resim eğitimi üzerine atölyeler mevcuttur. Müzik aletleri satışı, Online Müzik Kursu, Müzik kursu, Ukulele kursu, Piyano kursu, gitar kursu, keman kursu, bateri kursu, bağlama kursu, resim kursu, lise güzel sanatlara hazırlık kursu, üniversite güzel sanatlar, konservatuvar ve müzik öğretmenliğine hazırlık kursu müzik branşlarımızda tecrübeli öğretmenlerimizle verilmektedir. Akrilik boya atölyesi, kara kalem atölyesi, ve resim alanında uzmanlaşmak isteyen herkesi Ahenk Müzik ve Sanat Merkezine bekliyoruz. Ahenk Müzik ve Sanat Merkezinde deneyimli öğretmen kadrosu ile hizmet vermektedir. 

Ahenk Müzik ve Sanat Merkezi

Online Müzik Kursu | Osmaniye - Merkez

Online Müzik Kursu Osmaniye

AHENK MÜZİK ve SANAT MERKEZİ

Ahenk Sanat Merkezi Osmaniye'de bulunan bir müzik ve resim sanat merkezidir. Enstrüman ve resim eğitimi üzerine atölyeler mevcuttur.Müzik aletleri satışı Müzik kursu, Piyano kursu, gitar kursu, keman kursu, bateri kursu, bağlama kursu, lise güzel sanatlara hazırlık kursu, üniversite güzel sanatlar, konservatuvar ve müzik öğüretmenliğine hazırlık kursu müzik branşlarımızda tecrübeli öğretmenlerimizle verilmektedir. Akrilik boya atölyesi, kara kalem atölyesi, ve resim alanında uzmanlaşmak isteyen herkesi Ahenk Sanat Merkezine bekliyoruz. Ahenk Sanat Merkezinde deneyimli öğretmen kadrosu ile hizmet vermektedir.

Adres 

Raufbey Mah. Alparslan Türkeş Cad. Karanfil Apt. NO:21 Osmaniye/Merkez


İletişim

ahenkmuziksanat@gmail.com
0545 545 3890

Kurslarımız